logo SDW

_

   straszewska 4 1

 

 

Kasia z Bychawy

 logo SDW

Kasia jest uczennicą I klasy liceum o profilu humanistycznym. W Akademii Młodzieżowej jest od 2 lat, od kiedy istnieje ośrodek AM w Bychawie.

„Akademia Młodzieżowa to dla mnie taka druga rodzina, środowisko w którym czuję się dobrze i w którym zawsze mogę liczyć na wsparcie.”  

 skrzynia-z-flagą
   

Otwartość, odwaga oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi to mocne strony naszej stypendystki. Kasia pasjonuje się teatrem, więc w Akademii chętnie rozwija ten obszar swoich zainteresowań. Należąc do grupy teatralnej w Akademii Młodzieżowej, Kasia wiele już osiągnęła, m.in. grała główną rolę w jednym z przedstawień Akademii, napisała scenariusz i była reżyserem spektaklu na temat postaci zasługującej na miano „osoby godnej naśladowania” oraz zdała egzamin teatralny zdobywając II stopień kwalifikacji teatralnych.

straszewska 2 1 

Kasia o Akademii: „Dzięki Akademii Młodzieżowej poznałam wielu wspaniałych przyjaciół i pogłębiłam swoją relację z Panem Bogiem”.

 

straszewska 3 1

W Akademii Młodzieżowej Kasia jest odpowiedzialna za współprzygotowanie formacji religijnej dla młodzieży, jest liderem grupy młodzieży AM w Bychawie tzn. kontroluje realizację zadań, organizuje spotkania dla młodzieży, motywuje swoje koleżanki i kolegów oraz planuje kolejne wydarzenia. Wraz z koleżankami i kolegami, przygotowuje również przedstawienia teatralne grupy teatralnej AM w Bychawie.

Dowiedz się więcej o Akademii Młodzieżowej (kliknij tutaj)

                  chanel logos1

 

 


  

logo fsd kolor CMYK 

 

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
KRS: 00000 94228, www.fsd.lublin.pl
Numer konta: 71 1060 0076 0000 3300 0061 3291

Akademia Młodzieżowa
ul. ks. M. Słowikowskiego 1

20-124 Lublin
tel. 506 164 899 
 logo am kolor beztla-03 cmyk