logo SDW

_

Kolejne stypendia dla naszych wychowanków

stypW ramach funduszu Skarbiec Dobrego Wychowania, po raz kolejny przyznano 10 stypendiów na semestr letni 2016/2017. Stypendyści Skarbca Dobrego Wychowania to młodzież mocno zaangażowana w realizację programu Akademii Młodzieżowej, odznacza się wysokimi wynikami w nauce oraz jest wzorem dla swoich rówieśników.

Program Akademii Młodzieżowej jest oparty na trzech wartościach: Bóg, Honor i Ojczyzna. Młodzi są wychowywani w duchu patriotyzmu, wzajemnego szacunku, a przede wszystkim wiary. Stypendia są swego rodzaju wynagrodzeniem za trud młodych w dążeniu do rozwoju swoich talentów, koordynowaniu i realizacji przedsięwzięć oraz wytrwałej pracy nad sobą.

Akademia Młodzieżowa to dobra grupa rówieśnicza, w której młody człowiek znajduje koleżanki i kolegów o podobnych wartościach, uczy się jak być współczesnym patriotą oraz motywuje i jest motywowany do pracy nad sobą. W takiej właśnie grupie, wybierani są liderzy, wybitni uczniowie oraz pracowita młodzież, która otrzymuje stypendia z funduszu Skarbiec Dobrego Wychowania.

Obecnie z funduszu stypendialnego Skarbiec Dobrego Wychowania stypendia otrzymują: Kasia, Zuzia, Piotrek, Rafał, Patryk, Michał, Sylwia, Dorota, Milena i Anita. Więcej o stypendystach można znaleźć na stronie: http://dobrewychowanie.pl/index.php/stypendysci.

Wsparcie udzielane naszym wychowankom jest możliwe tylko dzięki darczyńcom, którym dzieło dobrego wychowania leży na sercu. Serdecznie dziękujemy w imieniu stypendystów oraz wychowawców Akademii Młodzieżowej.


  

logo fsd kolor CMYK 

 

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
KRS: 00000 94228, www.fsd.lublin.pl
Numer konta: 71 1060 0076 0000 3300 0061 3291

Akademia Młodzieżowa
ul. ks. M. Słowikowskiego 1

20-124 Lublin
tel. 506 164 899 
 logo am kolor beztla-03 cmyk